Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Názvy výstupů grafické karty

Ahoj, prosím o radu, jak se jmenují tady http://www.svethardware.cz/recenze-radeon-hd-6950- msi-vs-sapphire/32700-3 na této grafické kartě (třetí velký obrázek shora) konektory, je tam 5 výstupů, 2 takové prťavé, jeden široký, 2 stejné (akorát mají jinou barvu), jeden bílý a jeden černý. Mám dva monitory zcela stejné Acer AL2206W a nevím jaký kabel koupit. Oba monitory mají pouze takové modré konektory. Poradí někdo ? Byla jsem v obchodě ale pán mě pořád cpal nějaký USB kabel. Děkuji moc. Lenka

Tak jsem to zapojila, ale po zapnutí má jeden monitor správné rozlišení 1680x1050 ale u druhého monitoru takové rozlišení nastavit nejde, je tam spoustu jiných ale 1680x1050 ne :-( Jinak to vypadá, že to jede. Jde to nějak opravit ?