Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kerio blokuje AVG

Lidičky mám vážný problém! Mám AVG 7.5 a Kerio 4.3.635. Měsíce žily vedle sebe a dnes když se AVG aktualizovalo z verze 7.5.438 na verzi 7.5.448 nejde spustit. Vlastně jde ale jenom když vypnu Kerio, rád bych ale měl jak Kerio tak AVG funkční. V Keriu AVG neblokuju, je to jediná aplikace co má vše dovoleno. Reinstalace ani restart PC nepomáhá. Prosím pomůže mi někdo?

Ach jo.

Popravdě s tvým přístupem dělá firewall (personální "firewall") víc škody než užitku - nevíš nic ani o TCP/IP ani o aplikacích které máš. Všechno to vypni a zapni si interní XP SP2 firewall. Dělá co má a nedá se na tom nic zkazit. To je dobře míněná rada, ne nějaké rýpání, dělám to s velkým úspěchem u většiny svých netechnicky zaměřených známých.