Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 tovarni nastaveni

Dobry den.

Upgradovala jsem si z windows 7 na windows 10. Nic mi nejede na prohledani windowsu ki kliknout nejde a tak nevim co mam delat. Chtela bych se zeptat jk obnovit do to arniho nastaveni(smazat si vsechby soubory, nevadi mi to, ale rada bych uz zacla pouzivat normalne w10). Pres ovldaci panely moznost obnoveni do tovarniho nastaveni nenavhazim. Nachazim tam jen obnovy ktere mi taktez nejdou. Koukala jsem se i na oficialni stranky ale zadne nastaveni tu nemohu najit. Nic

Mohla bych poprosit o nejake presnejsi kroky? Jsem v zaloze a obnoveni (w7) a mam tam ze w nenasel zalohu pro tento pocitac. Muzu vybrat jinou. Pak tam mam pouze nastaveni zalohovani a vytvorit bitovou kopii systemu, vytvorit disk pro opravu systemu.

OK. Pokud systém nefunguje, restartuj počítač. Jakmile začně Windows nabíhat, natvrdo jej vypni - drž třeba tlačítko pro zapnutí, až se počítač vypne. Windows zjistí, že nenaběhly a zobrazí nabídku pro obnovení. Jedna z položek je návrat k předchozímu buildu (ve tvém případě k předchozí verzi operačního systému). Proveď to a pak znovu upgrade bez zachování aplikací a souborů