Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10

Ahoj,
více než před týdnem jsem zarezervoval Windows 10.Napsali, že až bude připraveno, nainstaluje se to.
Jak dlouho to přibližně trvá? Nedá se to nějak urychlit?
Díky

Protože je to nejlepší cesta, jak mít místo nového čistého systému nefunkční systém zadrbaný vším, co jsi měl v tom starém.
Stačí se podívat na internetová fóra a zjistíš, že víc jak 90% problémů po upgrade bylo způsobeno tím, že uživatel zvolil "zachovat".
Je to i má zkušenost, upgrade jsem absolvoval 2x. Jednou se zachováním, pak návrat k předchozímu systému a nový upgrade bez zachování.