Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Formát zdroje

Dobrý den,
vybírám nový zdroj, a jsem teď trochu na scestí. Zdroje mají různé rozměry, přestože mají stejný formát (ATX),(Starý zdroj byl taky v ATX formátě). Otázka je, pokud jsou formáty zdroje stejné, tak na rozměrech nezáleží?

Vsetky ATX zdroje by sa mali vojst do ATX skrine.
Niektore mozu byt moc dlhe (smerom do skrine) vtedy je dobre si skontrolovat ze v skrini nemas nejaky plech. Ale za normalnych okolnosti clovek nepotrebuje tak dlhe monstrum (to bude potom nejake 1000W apod)