Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ATI Radeon X1950 a Windows 10

Zdravím,

upgradoval jsem vedlejší počítač na Windows 10 a narazil jsem problém na nepodporovanou grafickou kartu. Jedná se o kartu ATI Radeon X1950, pro kterou AMD nevydalo nový CCC.

Chtěl jsem se zeptat, jestli neexistuje nějaká možnost, jak grafickou kartu dostat do nějakého použitelného stavu (obecné drivery nebo něco podobného)?

Hlavním problémem je asi to, že se mi upgradu nedaří rozšířit zobrazení na dva monitory. Grafická karta obraz pouze duplikuje. Je zajímavé, že na Win 7 (pro které CCC pro tuto kartu už také nevyšlo) to fungovalo.

Předem děkuji za odpověď.

a naco si upgradeoval na Windows 10 ?!
Na stare črepy je logicke ze nove systemy nebudu kompatibilne a budu robit problemy.
----
Ta tvoja grafika ma minimalne 10 rokov a to by som ju neriskoval a radsej tam nechal maximum Windows 7.
Ani neviem co si cakal od toho ze ked mas staru masinu a novy windows 10 ze co si tym chcel dosiahnut... !?