Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka-problém

Dobrý den,
koupil jsem si nové sluchátka, takové ty co si dáváte na hlavu, problém je v tom že mi na té hlavě prostě nedrží, při pohybu se mi na hlavě hýbou a kolikrát i spadnou, protože mi na hlavě nedrží tak ani neizolují okolní zvuk a vše slyším jako bych sluchátka ani na hlavě neměl. Dá se to nějakým způsobem třeba zlepšit nebo je mám vrátit? Nikdy jsem takové sluchátka neměl a koupil jsem si je na doporučení že se na nich lépe poslouchají basy, které taky neslyším, ale když si je na uši přitlačím rukama tak je slyším naprosto perfektně. Co myslíte? Dá se to doma nějak vylepšit aby držely, nebo je mám vrátit, nebo si je mám nechat a počkat až trochu "vyrostu" a budu mít větší hlavu? :D Předem děkuji.

Ano,samozřejmě i sluchátka je třeba vybírat jako trenýrky.Jsou různé,i když nastavitelné velikosti. Hlava ti určitě poroste,obvzlášť jsou-li ti dva roky. Vydrž do 30ti a potom zkus nákup opakovat.

Ty mám taky ale já jsem potřeboval sluchátka kvůli mikrofonu. Mám to tedy vyřešené tak že ty na hlavu mám přes USB a mam zapojen jen mikrofon a do jacka mam zapojené sluchátka se špuntama a poslouchám hudbu bohužel takto, Ty na tu hlavu kdy si je přitisknu tak mají vážně perfektní zvuk i basy :/