Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Update

čau lidi. Chtěl bych se na něco zeptat. Reinstaloval jsem si windows 7 a doháním aktualizace. Stáhlo se mi asi 220 aktualizací a teď tam běží instalace aktualizací. A problém je, že se to vždy na obrovsky dlouhou doby sekne na aktualizaci Microsoft .NET Framework. A to třeba i na pár hodin a potom to jede normálně rychle dál. Nevíte čím by to mohlo být? Mám to nechat doběhnout nebo zrušit? Aktualizuji už ode včerejška celou noc až do teď a mám teprve 87/220
Díky

Ale stejně je to divné, že se to sekne vždy jen na tomhle, ne? Když se kouknu zrovna na to když se instaluji ostatní tak to běží skoro 1 aktualizace za 5 vteřin. A tohle několik hodin?
A už jsem měl asi 2 dávky aktualizací. Windows 7 Service Pack a předtím ještě asi 22 nějakých.

Navíc když jsem stáhnul Steam, obnovil si hry ze zálohy a postupně je spouštěl aby se u každé udělalo nějaké to prvotní nastavení a nainstalovalo si to nějaké ty věci, které to potřebuje abych se s tím nemusel zdržovat až si opravdu budu chtít něco zahrát, tak to právě vyhodilo nějakou šílenou chybu při instalaci toho net framework. Nemůže to s tím souviset?

Pokud to máš počítač doma ke hraní her, tak se na aktualizace vykašli.
Doinstaluj jen to nejnutnější (a "ručně" - tj. jednotlivě) .NET Framework a pod.
Není normální stahovat na takový počítač 3 GB (nebo kolik to momentálně má) aktualizací OS.

Instalací jsem dělal z různých důvodů skutečně hodně a taky jsem se potýkal s podobným problémem. Řešil jsem to tak že jsem aktualizace volil po 50 ti bez frameworků a tyto dával až úplně poslední. Frameworky poté naposledy vždy po pěti odshora dolů a šlo to svižně i na méně výkonném stroji.

Jo aby to bylo úplné po každých 50 ti jsem taktéž restartoval. A ještě jeden pozoruhodný poznatek, pokud jsem PC přeinstalovával z bitové kopie disku, nikdy poté nebyl funkční win update. Ten jsem opravoval přes fix update. Když to nezabralo, tak vyčištěním adresáře pro update, video návod je na youtube.