Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Existuje Outlock Expres pro Win10?

Existuje poštovní klient Outlock Expres i pro Win10?
Přecházím z WinXP na Win10, zálohoval jsem emailové zprávy z Outlocku Expres tak, že jsem zkopíroval složku se soubory .dbx, kde jsou uložené emaily. Nyní bych chtěl na Win10 nainstalovat takového poštovního klienta, který dokáže tuto složku se soubory .dbx převzít nebo naimportovat. Existuje takový?

OE není ani pro W7 a W8.

Já takto přecházel z OE z XP na velký Outlook (2003,2007) a dělal jsem to přes export v OE. Outlook to pak nějak přežvýkal, i když některé staré zprávy měly poškozenou diakritiku (neřeším, informační hodnota zůstala).

Mělo by to jít (kdysi jsem zkoušel a fungovalo) i importem z Mozilly (poštovní klient Thunderbird). Ten mi nevyhovoval, protože chci mít pohromadě kontakty, kalendář i maily. Outlook mé představě plně vyhovuje.

Ne,Outlook expres nebyl ani už v sedmičkách. Budeš muset zprávy někomu přeposlat na jeho klienta a on ti je pak pošle do tvého nového poštovního klienta zpátky. Nebo si udělej účet na Seznamu,všechno tam nacpi a bude to přístupné pod čemkoliv.Nevím,je-li přípona zpráv z OE nějak kompatibilní.