Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus A8R32 MVP Deluxe

od začátku co mám tuto desku tak mám hodně velký problém pořád mi blbně mikrofon chvíli mě někdo slyší chvíli zase ne a ozvněna odemě je slyšet ale já ne.. mikrofonem to neni ten sem už zkoušel jinej poradíte mi prosim čim by to mohlo bejt?

1. mixer zvuku je v ovládacích panelech
2. nastavení se testuje lokálně, nikoliv po internetu
3. síťová telefonie může mít (a taky mívá) problémy v kvalitě a rychlosti připojení, resp. v tom, že jí jiná aplikace "vyžere" pásmo - nepíšeš co za připojení používáš

1. nejsem vševědoucí, ani všemohoucí. ;-) Poradna je tu od toho, že se schází mnoho lidí, a každý ví něco (včetně tebe). Když to pak dají dohromady, vznikne docela bohatá studna informací, umocněná archivem. I kdybysme to spolu vyřešili po ICQ, tak tím nepomůžeme dalším případným tazatelům.

2. k PC (s volným časem -- na PC jinak pracuju přes 14 hodin denně ;-)) se dostávám v poslední době hodně sporadicky.. I Poradnu vždycky proletím a jdu dělat něco jiného. ICQ sice mám, ale je vyhrazeno jen pro několik málo lidí, nezlob se. Denně musím vyřídit desítky až stovky důležitých emailů, pár desítek telefonátů a něco i IM vzkazů. Kromě toho mám i "reálnou" práci, a tak se jednoduše "jen" bráním.. doufám, že to chápeš.

3. opravdu bys mohl sem napsat oč jsem tě žádal (např. typ inet. připojení)

4. v ovládacích panelech musíš mít ikonu tmavě šedého ampliónku "Zvuky a zvuková zařízení", tak tam.

aha. A lokální testování zvuku jsi zkoušel? Tj. nahrát něco pomocí aplikace "záznam zvuku"? podle mě to bude v pořádku, a pak je to podle mě jasné -- nekvalitní připojení k internetu, anebo příliš mnoho zákazníků na APčku.