Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zapojit zdroj

Zdravim, mohl by mi prosim nekdo dukladne sepsat (pomoci obrazku by to bylo nejlepsi), jak mam zapojit zdroj http://www.czc.cz/chieftec-smart-series-gps-500a8- 500w/112235/produkt do teto zakladni desky? M5A78LMUSB3
+ vetraky skrine a tak...
mel mi to zapojovat kamos, ale pry dneska nema cas a ja uz to chci dneska, tak pokud by byl nekdo moc hodny, pomoc bych ocenil... dekuji moc ;-)

nechapu proc, ale zdroj mi prisel bez navodu.. jeste jednou moc dekuji

no jde o to ze jsem to jeste nedelal, ale pokud pocet pinu odpovida tomu co je na desce, tak bych to spatne nezapojil-... jen jak rikam, aby se nestalo ze treba nekde dam vic voltu nez tam ma byt.. treba jako jestli vsechny 6 piny maji stejnou voltaz a tak ;-)