Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win 10 update KB 3081424

Dobrý den. Predem se omlouvám ale nenašel jsem, že by se tu můj problém řešil a tak soudím, že jsem jediný. Jde o to, že se mi nedaří ve Win 10 nainstalovat aktualizaci KB 3081424. Každý pokus končí hláškou " aktualizace se nezdařila, vracíme změny zpět". Vypnul jsem antivir i firewall, nevím jak mu ještě pomoci.Děkuji předem za pomoc.

Jo dobra reakce. Asi jako proc kupuješ nove auto když stare ještě jezdí. Opravdu duchaplne. Jinak ten příspěvek jsem četl a myslím, že problémy takového rázu budou dle mého kus od kusu. I u WIN 7 se stále něco objeví. Je spousta věcí , které se musí kolikrát doladit aby to šlapalo. Hold budu asi ladit a ladit, protože takové to rady jsou zcela k hov.....Jen jsem zkusil jak to tu funguje.

Ja jedem na tom, co tam dal vyrobca, ktory to aj s danym HW a danymi ovladacmi excessivne testoval. A na tom co je uz overene a relativne stabilne. Tam patri XP, Vista, Win7, Win8.1. Win10 tam zatial nepatri. Nie som prasteny aby som microsoftu robil pokusneho kralika zadarmo. A nebudem vymienat v motore auta (ktore vyrobca otestoval ako celok) nejaku riadiacu jednotku za nejaku novu pokusnu "s lepsimi zazitkami", ktora ani neni od vyrobcu auta.

lebo jednotka co tam dal vyrobca auta je od vyrobcu auta, ze? omyl, nieje.

Na jednej strane ze takyto extremizmus zbytocny a na druhej strane, tazatel tiez nemusi riesit kazdu blbost, kedze s tym aj tak nic nespravi.

Keby sme vsetci boli extremisti a neriesili nove veci, tak sa stale pozerame napr. na nepodtienovane osklive GUI ala windows 3.11 aj dnes v 21. storoci. Pretoze extremisti hovoria "ved to staci" a veselo ignoruju fakt, ze napr. applovske GUI na ich PC s kopou efektov dnesne CPU takmer vobec nezatazuju.

Vsimni si ze kritizujem update na starom HW, a to ze tie Win su zatial evidentne nedorobene. Novsi HW kde vyrobca HW to vsetko otestoval a ma k tomu funkcne ovladace si kludne kup s Win10. (az to MS dorobi, co zvycajne trva tak pol roka).
Novsiu riadiacu jednotku v aute alebo ESP si tiez kupujes s novym autom, a nepridavas si to do trabantu hned ked nejaky bosh vyvinie nejaku novsiu verziu ESP.

Cumulative Update for Windows 10 for x64-based Systems (KB3081424)
Úspěšně nainstalováno dne 6.8.2015

Nic jsem nevypínal.Eset i firewal zapnuto.U mě no problem. Upgrade z W8.1 se zachováním.
Těžko radit,když v podstatě žádný problém neuvádíš.

Včera jsem psal, že vše je vyřešeno ale koukám, že dnes už to tu není. Asi se to záhadně ztratilo. Tak snad si to zase někdo stihne přečíst než to někdo smázne. Vše výřešeno odinstalací upgrade WIN10, a opětovnou čistou ivnstalací WIN10. Vše běží jak má v četně aktualizací, zvuku i Netu.