Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalace win7

Zdravím.Mám notebook Acer a potřeboval by jsem přeinstalaci win 7.Nikdy jsem to ještě nedělal,nevím co budu muset dávat nedávat tak by jsem potřeboval nějak víc poradit.Ještě bych chtěl napsat že mi nejde dvd takže žadné cd atd při tom nemohu použít.

Dám ovládací panely-obnovení a je tu položka:Vrátit počitač do výrobního stavu potřebuju vědět co se stane když to dám co budu potřebovat jestli bude potřeba nějaké cd(nemám a ani nejde :D )Mám možnost za 500 v obchodě na přeinstalaci+vyčištění ale jelikož sem notas trochu sám od prachu vyčistil zdá se mi to moc a chtěl bych reinstal udělat sám.

Kdyby bylo na netu nějaké video(pokud to je složité) budu rád kdyby mě to někdo poslal a poslední věc žádné zálohy atd nepotřebuju vše co tu mám se může smazat.
Diky moc za rady

Mám na to svůj názor. Než se s tím drbat,bůhví komu dáš vydělat s negativním výsledkem. Data si přehrej, HDD zformátuj a udělej novou čistou instalaci.První problém sis ale vytvořil sám. Proč sis dávno nefunkčí šuplík nevyměnil ? Nemáš 400.- Video na netu ? Co na něm chceš vidět ? Nebo zafungovaly "dobré" rady že DVD ROM je na *ovno ?

Promin ale to toho teda vím :) Potřebuju vědět to co sem psal na začatku co se stane když dám to výrobní nastavení co se ukáže co budu potřebovat atd.

A DVD ROM nemám vyměnění z jednoduchého důvodu.Nepotřebuji ho :) Nebo aspoň poslední 2 roky

To teda znamená že když tohle dám ukáže se asi to co mám tady vrátit do továrního nastavéní a bez CD se vše vymaže a bude win takový jako když sem ho kupoval?
To teda nevim za co si ty lidi berou těch 500 při reinstal.