Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook

Ahoj všichni přítomní.Poradí mi někdo s výběrem notebooku pro občasné hraní her jako je GTA SA a podobné starší hry. Jaké grafické jádro je v tomto případě průměr. Grafika hry nemusí běžet na maximum. Díky

Notebook na hrani pocitacovych her je nesmysl ... Pocitacove hry jsou ti nejvetsi zrouti vykonu a jsou schopny bezostysne pozirat sto procent systemovych prostredku tech nejnadupanejsich stolnich PC ... hry a notebook, to proste nejde dohromady. Ne pokud temi hrami mate na mysli opravdu to co se dnes bezne recenzuje v prislusnych specializovanych casopisech a ne treba piskvorky, lemmings, luxor, sachy apod :-)

hlavni kamen urazu, je skutecnost ze se grafiky pro ne proste na vykonu sidi jak jen to jde - aby nemely obrovskou spotrebu ktera baterku notebboku vyzvejkne behem 2 minut :-), s tim ze je nikdo vlastne nechce a notebook si porizuje predevsim na mobilni praci.