Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hučení mikrofonu

Dobrý den,
mám problém s mikrofonem na mém usb headsetu . Při hovorech na skypu nebo nahrávání zvuku je slyšet velmi silné hučení...Můj notebook má přední část okolo touchpadu kovovou a té když se dotýkám hučení je slabší.Mám také reproduktory s jack výstupem a když mám jack vypojený z ntb a dotknu se ho hučení zase naopak zesílí. Problém je asi s nějákým napětím nebo něčím takovým ale opravdu se v tomhle vůbec nevyznám :/ Nevíte někdo co s tím ?

Mám také reproduktory s jack výstupem a když mám jack vypojený z ntb a dotknu se ho hučení zase naopak zesílí.

to je tak spravne. (predpokladam ze pises o hucani z tych reproduktorov)

Při hovorech na skypu nebo nahrávání zvuku je slyšet velmi silné hučení...

zahod headset. Je vadny.