Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN10 - nereaguje

Zdravím, provedl jsem čistou instalaci Windows 10 a bez ovladače grafické karty zpočátku fungoval,a le vypadal hrozně. Poté jsem nainstaloval ovladač grafické karty a po restartování systému úplně chybí napravo hodiny a ostatní ikonky a zmizela mi i ikonka Počítač a Koš, jediné co zůstalo je nabídka start. Když kliknu pravým tlačítkem na plochu a dám třeba přizpůsobit, tak se nic nestane... Prosím o pomoc
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Ked to odpojis a nastavis si v pravy klik na plochu single display, a ulozis, tak to ostane na single displayi. Potom mozes HDMI zas pripojit. (edit: resp. mozno v ovladacoch si vypni hotlplug, ak to tam najdes)
Prepinat si to mozes podobne jak vo Win7. pripadne nastavovat v zavislosti od ovladacov grafiky overlay (film) na 2.monitor apod, ak to ovladac podporuje.