Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nenaběhne do biosu s ext. kartou

Dobrý den...
asi před týdnem se mi rozbil PC..
Našel jsem v garáži můj starší.., ale už nevím, co je to zač..je to nějaký starý Dell v MicroATX
Jde o to, že jsem si z rozbitého vzal aspoň grafiku, která do toho Dell pasuje (nVidia GeGorce GT620 2GB DDR3).
Ale když jí do toho Dellu zapojím na na monitoru jen bliká taková čárka (v levém horním rohu)
Integrovaná nefujfuje, tak nevím jestli to dělá PC nebo grafika.
Je tam Intel Pentium 4 (takt nevím, ale určo jednojádro)
2GB ram a HDD 250Gb..
Zdroj je slabší (160w), takže jsem soudil, že dám ještě lepší zdroj, tak jsem zapojil 500W a to stejně nejde..nápady došly..
Za rady bych byl velmi rád, děkuji všem.

Preco integrovana nefunguje?
Skusal si teda nejaku tu klavesu na vstup do BIOSu? (F2, Del, Esc, apod, mackat este predtym jak tam blika ciarka)
Klavesa Numlock funguje? (meni sa LED?)
Ked vytiahnes disk a zapnes to bez disku tak sa nieco zmeni?
Clear CMOS si uz skusal?

Tak ten PC vobec nebootuje, principialne sa treba pohrat s RAM (skusit po jednej v roznych slotoch), ale ked idu aj z internej grafiky len cary, tak su asi v haji DC menice dosky/kondiky/bohvieco.
Zdroj sa uisti ze si zapojil vsetko potrebne do zakl.dosky dodatocny 4pin aj do grafiky ak ma extra konektor (aha 620ka asi nema ziaden :)

Bylo to ramkou.
Jednu jsem vyndal a šlape to.
Obě fungují, ale v BIOSu to píše, že je nainstalovaná pouze 512mb ikdyž mám v slotu 1gb..
Takže 2gb to asi nespustí..
Jen se mi těch 512mb zdá hodně málo no. Zvýšit v BIOSu to asi nejde, že?