Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 10 - ATI driver freezing

Ahoj,

mam problem s bootovanim Win10 - po bootu do Win zustane cerna obrazovka a musim PC vypnout pres tlacitko.
Instaloval jsem z bezicich Win7, volbou "keep nothing".

Po instalaci to chvili v prostredi Win10 bezelo, instalovaly se updaty a najednou zamrznul obraz.
Po restartu uz se dostavam pouze do black screen.

Pokud prehodim kabel na integrovanou grafiku, tak system normalne jede. Ve spravci zarizeni zadna chyba, ani eventlog nic nehlasi.

Nainstaloval jsem nejnovejsi catalyst, porad stejny. Nepomaha mi ani odinstalace driveru..

VGA: Ati R7970
MB: MSI GD65

Napady?

Uh.. ještě že mi ta integrovaná grafika fungovala. Sice opruz pořád přehazovat kabel ale nakonec to svoje ovoce nese.
Stáhnul jsem program Display Driver Uninstaller (DDU), vyrušil přes něj vše co je od ATI (a preventivně i od Intelu), reboot.
Po rebootu tam byl akorát driver "Microsoft basic dísplay driver" a ten jsem updatnul instalací Catalystu. Po dalším rebootu již systém nabíhá normálně. Zřejmě je problém v driveru obsaženém v ISO nebo následně staženém přes WindowsUpdate.