Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový PC case

Dobrý den,
sháním nějaký nový klasický PC case - přední nasávání, průhledná bočnice, solidní materiál a pokud možno tak zelené podsvícení

Moje aktuální sestava:

MSI H81M-P33 (MS-7817)
8GB a-data premiere 1333mhz
Intel i5 4460 (box chladič ale koncem měsíce na něj půjde nějaký nový, kdyžtak mi můžete také doporučit - tak aby měl nasávaní z přední strany)
MSI r9 280 gaming 3G
seasonic 500w 80bronze+
vše ve staré Crono MT-01 (div že jsem tam nacpa tu grafárnu)

Koukal jsme se na
http://www.czc.cz/sharkoon-t9-value-cerno-zelena/1 56570/produkt
^ skříň vyladá solidně a vzhledem splňuje všechny moje podmínky.
Mohu si ji vzít nebo doporučujete něco "smysluplnějšího"?
Max do 2000Kč.

Pro vyznavače svítících, blikacích krabic se nic smysluplného vymýšlet nedá, pokud se ti líbí a splňuje velikostí/rozměry nároky HW, tak si jí kup.
Chladič klidně - SilentiumPC Spartan PRO-B HE924 nebo až bude k mání na CZC výkonnější SilentiumPC Fera 2 HE1224