Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po ránu nefunguje monitor a rozlišení v 640x480

Dobrý den,
ráno po příchodu do kanceláře nefungoval monitor a nesvítí mu ani diody zapnutí...(horkem shořel?)
Grafická karta (ATI Radeon HD 5450) se přepla do rozlišení 640x480 a tato hodnota nejde změnit. V kartě je dále ještě připojen druhý monitor, který zrcadlí obraz (funguje ale PC ho nevidí-nerozpozná další zařízení), i když na něm měl běžet kamerový systém (který stále běží na pozadí).

Grafika spolu s monitorem jsou odepsané??
Díky za názory

bouřka nebyla všechny el. hodiny jedu správný čas. kabely jsem všechny zkontroloval ale už jen to ž je v elektrice a nesvítí není dobré znamení. Je tam trošku složitější situace...v PC byl monitor co je rozbitý a v kanceláři a ten je na VGA další (vedlejší místnost) je na DVI takže to nemůžu přepojit a pak tam musí být ještě něco...nevím neumím to poznat co to je (firma co dělal kamery tam naházela nějaký hardware takže pod kartou je ještě nějaký slot obsazený a do něj vedou asi ty kamery či co...)