Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte mobil

Ahoj potřebuji si koupit nový mobil a tak se vás ptám jaký je podle vás nejlepší mobil mez i 5-8 tisíci.Jaký by jste doporučili třeba i z vlastní zkušenosti.Díky

Ja mám Zenfone 5 a som spokojný.. povieš si, že ASUS nie je štandardný výrobca mobilov, ale asus ako značka je určite veľmi kvalitná.. ak chceš novší zenfone, tak teraz vyšiel zenfone 2.. obe majú možnosť update na lollipop 5.0 z oficialnej stránky..