Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nová PC zostava

Dobrý deň chcel by som si nechať zložiť nový herný Pc no moc sa do toho nevyznám. Dal som si spraviť návrh jednej firme a tá mi poslala toto
chcem vás poprosiť aby ste mi napísali svoj názor či je to v poriadku alebo by ste niečo zmenili. ďakujem

procesor- Intel Core i5-4690, 3,5 Ghz
Základná doska- Gigabyte B85-HD3
RAM- Kingston HyperX Fury Black, 1866Mhz, 8GB, DDR3 ram
pevný disk- Seagate Desktop SSHD, 1TB + 8GB SSD
grafická karta- Gigabyte nVidia GeForce GV-N970WF3OC-4GD, 4GB
optická mechanika...- ASUS 24F1ST, bulk
skrinka pre pc a zdroj- Zalman Z1
zdroj- Cooler Master G650M, 650W, 80+ Bronze
chladenie- Noctua NH-U9S

OK. takže som našiel tu na fóre takúto zostavu je to v pohode ??

procesor- Intel Core i5-4590
doska- ASUS Z97-P - Intel Z97
ram- Crucial Ballistix Sport 8GB (2x4GB) DDR3 1600 CL9
Hdd- WD Caviar Blue EX - 1TB
chladič- Gelid Solution Tranquillo - revize 3
skrina- Zalman Z3
mechanika- Samsung SH-224DB, černá Bulk
zdroj- Seasonic S12II-620 620W
grafická karta- Sapphire NITRO R9 390, 8GB

Tak znova jak víš že nebudou dělat vícevláknový hry když během chvilky budou mít hry spec pro DX12?Když už staví novej a má na to rozpočet tak nevím proč Xeon nekoupit kterej bude v budoucnu na všechno s přehledem.www.svethardware.cz

jinak ohánět se starou Crysis.;-)www.eurogamer.cz

Když si budete chtít solidně zahrát bez záseků, doporučenou sestavou pro PC verzi Watch Dogs je například NVidia GTX 560 ti + Intel Core i7-3770, nebo kombinace AMD Radeon HD 7850 + AMD FX-8350 Eight-Core. Čili i v doporučené konfiguraci se oficiálně uvádí osmijádrový procesor, 8 GB RAM a DX11 grafika s 2 GB RAM