Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozbitá klávesnice u nootebooku

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli by to šlo opravit doma nebo s tim musim do servisu.
Do klávesnice u notebooku jsem si rozlil minerálku Matonni ochucenou nechal jsem to uschnout a ted mi blbnou tlačítka třeba zmáčknu a a napíše se mi zaroven i q atd..
Jde to nějak opravit nebo musim jít do servisu??

Nedělej to sám, rozbiješ ho víc, než co je teď. Ta oprava tě vyjde do dvou tisíc. Předpokládám ale, že nebude potřeba jen vyměnit klávesnici, protože ta minerálka natekla i dovnitř. Takže bude potřeba očistit základní desku, nastříkat speciálním sprejem proti oxidaci... ta klávesnice je to nejmenší.

Určitě do servisu zajdi i s rodiči :-)