Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lumia

Zdravíčko..
chci se zeptat která lumie je v dnešní době nejlepší?
Koukal jsem na 930 ale prý se přehřívá a foták ma horší než některé androidy a to má 21MPX
1520 už se přestává prodávat a 1020 je pěkně ošklivá

kamarád má LG G3 a ty mi přijdou ostřejši :O a Otec má Iphone 6 a ten taky produkuje celkem lepší fotky.
Jinak sem četl (nevěřím všemu ale raději se zeptám) že fb nenačítá aktualní příspěvky je to pravda? třeba že načtě ty co byli včera ale ne dnes. Skype při spouštění zamrzá a podobně..
Lumii má moje přítelkyně ale 640 LTE tam takový problém není tak nevím

Pokud ho chceš tak ber 930. Já tady psal, že mám kvalitní foto, a jeden co má 930 řekl, že má lepší. Nevím kterej mobil fotí lépe, ale vím který fotí setsakra dobře i v noci. A to zase neumí žádnej jinej....
A video: obraz 1920x1080 je perfektní, teda na sluníčku, a zvuk stereo na takové urovni, že ani kamera za 40000Kč se nechytá. Jinak systém je pěkně svižnej, žádné pády atd.

Mluví o kameře, ne o zrcadlovce.
Máš ale pravdu. Vlastním Nikon D1x, jehož cena v roce 2004 činila - 249.000,- Kč. V ceně nebyl akumulátor a nic dalšího... Dneska? Jasně, službu udělá, fotky jsou kvalitní (aby ne, velký snímač a málo MPix, přesněji necelých šest), fotím s tím rád. Ovšem u novější D90 je znát lepší processing a vyšší dynamický rozsah snímače.
Ale ani dnešní kompakty (natož mobily) tomu nenaklepou. Ani náhodou.
Lumia 930 fotí excelentně, avšak při vědomí toho, že je to mobil!

Nevím no :O celý život jsem na androidu a ted přejít na WP.
všichni nadávají že je nudný a tak ale zase je o proti Androidu svižný.
Mám s4 a musím měnit kvuli display (praskl) co myslíte mám jít do toho?
a ještě 2 věci.
1.prý to nemá notifikace :O že ani nevíte když vám přijde sms když máte tichý režim
2.Nechápu ty fotky prý to ukládá v 5mpxi a 16 proč ?

Ja mam slunicko rad, je krasne, urcite bych si tak krasne leto nekazil hulenim jakehokoli matrose. Samozrejme ze muze prejit na jakykoli jiny foun, jen se trochu podivuji nad tim prechazet z nejlepsiho na nejaky horsi, proste bych mu urcite doporucil, aby vybranou Lumii urcite nekupoval pres net, ale nejprve si ji nechal v obchode poradne predvest, treba zjisti, ze radeji necha opravit ten S4 nebo koupi novy, nebo take ne a zvoli tu Lumii, to uz je jeho vec, ale urcite je dobre ho na to upozornit, to byl cely smysl meho komentu.