Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Update "důležité" aktualizace

Při kontrole důležitých update se chce pořád aktualizovat i "Nástroj k odstranění škodlivého sw v systému Windows..."
Jestli tuto aktualizaci odmítnu=skryju, příště je tam zas. Nesouvisí to s Windows Deffenderem, který jsem vypnul, nebo to je ještě něco jiného?
Když používám jiný antivir (Eset), nedá se tato aktualizace odmítnout?
dík za reakce
Petr

Strojový preklad:

Otázka č. 12: Jak zabránit tohoto nástroje pomocí služby Microsoft Update, Windows Update nebo automatické aktualizace nabízena pro mě?
A12: Při první nabídce Nástroje pro odstranění škodlivého softwaru z webu Microsoft Update, Windows Update nebo funkce Automatické aktualizace se můžete rozhodnout zrušit stažení a spuštění tohoto nástroje odmítnutím licenčních podmínek. Toto odmítnutí se může týkat jen aktuální verze nástroje, nebo aktuální verze nástroje i všech verzí budoucích, a to v závislosti na zvolených možnostech. Pokud jste již licenční podmínky přijali a nechcete nástroj pomocí služby Windows Update instalovat, klepnutím zrušte zaškrtnutí políčka odpovídající nástroje v uživatelském rozhraní služby Windows Update.

Ty jako laik si myslíš,že ty aktalizace jsou nějaký komplot na tvůj PC ? To vůbec neřeš,protože to na funkci PC nemá zhoubný vliv. Daleko horším zlem jsou různá softwarová udělátka na zrychlení,čištění a snad i žehlení PC. Po těchto prográmcích jsou pak PC unavená. Ještě hafo lištiček a tolbarů a ty tady řešíš opodstatnění aktualizací. Prostě v nastavení si zakaž instalaci aktualizací a máš klid. Je tu přece poradna.

ms malicious removal tool kb890830 - zaměřený na nejrozšířenější viry (nemusí si 100% poradit) a spyware (s tím si pro změnu často neporadí antiviry).
klidně tu věc nech kamsi stahovat, proč to každý měsíc u nové verze řešit.

nepíšeš ani co přesně máš od esetu, je docela možné, že je to zbytečné - tedy pokud nejsou děti administrátoři.