Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s hdd v notebuku

ahoj jen se chci zeptat,je možné aby se zničeho nic zničil hdd v notebuku ? měl jsem ho přesně 2 roky,teda přesně v dobu kdy by měla vypršet záruka se sním něco stalo.není to trochu divné ? poslední 4 měsíce mi to často padalo do blue screen.čekal jsem teda že se něco děje.celou tu dobu jsem se o něj staral a zničeho nic to spadlo pořádně od te doby tam není hdd,přitom tam je ale nezobrazuje se.zkoušel jsem system restorate apod. všechny ty možnosti které to nabízí ale píše to že to nemá odkud načíst.přeinstalovat to taky nemůžu protože nemám kde.jakoby harddisk zmizel :).tak jsem to rozebral,trošku to profouknul,harddisk zasunul zpět ale nepomohlo.jen jsem přemýšlel jeslti to taky nemůže být nečím jiným,třeba nějaký kontakt který tam vede ? kdyby mi to třeba spadlo tak neřeknu,ale ja to měl položené na stole,koukal na seznam a zničeho nic :x:

poslední 4 měsíce mi to často padalo do blue screen

měl jsi číst chybové hlášení nebo na to poštvat bsod viewer. to by tě asi přivedlo ke kontrole smart - třeba pomocí crystaldiskinfo a měl bys jasno. nebo včas použít nějaké fórum pro radu.
sám jsi tak propásl záruku i data na disku.
ani když disk vytáhneš a přidáš do stoláku jako druhý, není jisté, jestli vůbec uvidíš data po 4 měsících škod.

všechny ty možnosti které to nabízí ale píše to že to nemá odkud načíst

ked ti to pise nejake moznosti na grafickom pozadi (tie omalovane windows moznosti), tak ten disk funguje. Nevieme co presne ti to pise a jak presne a kedy presne.

P.S> a ano disk moze zdochnut kedykolvek.