Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC herní 24 000 nebo 27 000

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli si koupit teď herní PC do 24 000 (bez OS a mechaniky s touhle skříní produkt ) nebo počkat cca měsíc a koupit za 27 000? (stejné požadavky jako u prvního) Je v tom nějaký znatelný rozdíl?
Předem děkuji za odpovědi.

Místo toho aby jsi ho upozornil, že tam cpe 1x8GB modul místo 2x4GB, tak mu cpeš "deklovou" krabici, kde bude ten horní dekl + ty vrata za čas a nebo rovnou chrastit (stačí nepatrná vibrace točáků) + zdrojopracho žrout a že zdroj stačí k R 9 380 520W Season S12II
Každý další spoj/konektor je možný bod problémů s přechodovými odpory = zdroje s modulárními kabely.
(ta krabice se zdrojem nahoře má svůj význam a stále platí, čím méně větrníků, tím méně starostí s vibracemi, zapojením a regulací)

No sestavu bral podle tebe tak jsem komentoval zbytek,jestli tam něco z toho prohodil jsem nekoukal ten zdroj nikomu rozmlouvat nebudu když chce modulár sám ho mám a problém v tom nevidím jede vše jak má,ohledně case CM jsem tu měl a taky to zas taková tichá case není a tenounký plechy měla taky, na toho Zalmana si nikdo nikde nestěžuje takže hodnotit něco dopředu že začne chrastit to teda nevím (Fractal používá taky předek Plastové dvířka a jedinej koment že někdo urval panty když nedal bacha nic víc),víc větráků mám tu dvě case nahoře zdroj tam mám točáků case 5 nic nevibruje a se zdrojem dole tam jsou dva a uchladí jí vše v pohodě jako u klasický se zdrojem nahoře.,tohle bych řek že se přehání s tím zdroj dole=zapotřebí víc točáků...

Nesrovnávej Fractal s levnou CM, kvalita a zpracování je někde jinde.
Každý točák vibruje při změně nebo při určitých otáčkách, navíc i drahé Noctui se montují na gumových antivibračních trnech.
Krabice za 1 200,- se třemi točáky je osazená krámy po 100,- které když nechrčí rovnou tak za měsíc dva určitě.
(prostě se určitých věcech neshodneme nikdy)