Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nova grafika - utahne to sestava?

Zdravim po dlouhe dobe,
chci si koupit novou grafiku ASUS STRIX-R7370-DC2OC-4GD5-GAMING do moji starsi sestavy a potrebuju vedet jestli mi to utahne procesor a zdroj, kompatibilitu s deskou a dalsi basic veci si overit vim, ale tohle mi lame hlavu. Procesor je AMD Phenom II X4 965 Black Edition a zdroj (ja vim, ze neni skvely - hlavne teda znacka, ale mam ho uz dlouho a je spolehlivej) EVOLVEO Pulse 500W.

Diky za pomoc :-)

Jo, ja vim. Kupoval sem ho davno, jeste kdyz slo o novou znacku a bezi uz roky bez potizi. Pravdepodobne tedy nejde urcit zda vydrzi zatez nove graficke karty, tomu rozumim, mne spis zajima jestli to utahne co se tyka vykonu 500W. Prinejhorsim rachne a budu muset zaobstarat i zdroj, ovsem otazne je jestli to vubec bude fungovat.

EDIT: Vidim, ze za ten cas co jsem tu nebyl ses vypracoval az na zlatyho radce, gratuluji :-)

Diky, takz jestli staci tenhle CPU na plny vykon tehle GPU, tak je to u mne v poradku. Vybuchu toho zdroje se moc neobavam, mam ho uz dlouho a jestli prece jen rachne, tak a sestava je stejne celkem stara. :-) Uz se mi do n neoplati kupovat novej zdroj, jedine ceho si pri nem bojim je to, ze ten vykon 500W to neutahne, ale to jsou asi zbytecne obavy, nebo ne?