Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pc Běží Monitor je bez signálu

Dobrý den,
Dnes ráno se mi stala taková příhoda po probuzení jsem zjistil, že monitor je černý a nejde probrat(svítí u něj žlutá kontrolka, když je zapnutý tak zelená)při vypnutí a zapnutí to hlásí žádný signál. Monitor ale běží správně a jiném pc, a k mému jsem se snažil připojit i jiný(funkční) monitor, který na mém pc také neběží.
počítač byl zapnut celou noc jelikož jsem usnul při filmu, ale toto se stalo již hodněkrát a nikdy se nic takového nestalo. Při startu pc se rozsítí kontrolky u klávesnice a slyším i hučení větráku, při startu to i jednou pípne což má být zprávě co jsem četl. Bohužel neslyším, že naběhl windows, jelikož mam připojené repráky a ty neudělají tu svojí přivítací melodii.

Pc komponenty: http://www.czc.cz/154160,150120,131631,99689,14158 7,130574,133909,70092/kody

Pc byl složen u firmy czc.cz. Dne 19. 1. 2015. Jak vydíte jel jsem s ním cca 8 měsíců bez problému. A neměl by to být ani žádný škodlivý software ani vir jelikož jsem už cca měsíc nestahoval žádnou věc z internetu a na neověřené stránky nechodím. Před týdnem jsem pc projel antivirákem a byl v pohodně. Opravdu nevím, co s tím díky za rady.

Num lock se mění, ale ted jsem otevřel Pc a zjistil jsem velice zvláštní poznatek Muj monitor je připojen na Výstup, který vede přímo z zakladní desky. Při bližším zkoumání jsem zjistil, že tento výstup, který mám na své grafické kartě vubec není popíši to přes obrázky jelikož neznám termíny na GK jsou tyto dva

a ja svuj monitor mužu připojit pouze k

(pár monitorů už jsem prostřídal, ale nikdy jsem neměl vstup na výstupy u této GK(nevím k čemu slouží)
potřebuji monitor s jinými vstupy?