Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalá flashka - reklamace?

Ahoj, mám nový flash disk a kopíruju na něj fotky o velikosti 9 GB, ale trvá to strašně dlouho. Zápis probíhá rychlostí od 1 do 3 MB/s spíše 1,5 MB/s. Je to normální nebo to lze reklamovat? Měl jsem stejnou flashku, ale 8GB a ta určitě kopírovala rychleji...

zabudni na rychle kopirovanie na akejkolvek flashke, pokial tam kopirujes tisic malych suborov, co fotky o velkosti 9GB nepochybne su.
spakuj to do raru bez kompresie, daj vytvorit rar subory o velkosti 3GB a uvidis ako rychlo to pojde.

A dalsia vec je, ci mas usb3 flashku a co je to vobec zac, ci je vobec nejaka rychla. ak mas pomalu sracku na usb 2 tak sa necuduj.

je to odpad ze starých chipů.

Technická specifikace:
Naměřená rychlost čtení: 20.68 MB/Sec
Naměřená rychlost zápisu: 5.9 MB/Sec

zápis pod 10mb/s je už léta považován za totální shit a vyhazování peněz. nechápu, proč jsi to kupoval.
159kč: věnuj to bezdomovcům.

slušnou zkušenost mám s jinými adata.

když sečteš cenu tvého shitu a potřebné nové flashky, mohl jsi místo toho mít větší nebo usb3.
jsi tak bohatý, abys kupoval šmejdy, když ti ještě vypíšou podřadné parametry?