Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mam objednat ?

Dobry den, pisu zde snad posledni dotaz ohledne pc sestavy kterou si chci koupit, ale tentokrat je otazka smerovana spis na czc. Dnes si chci pc objednat ale co se nestane, graficka karta a chladic procesoru nejsou skladem, myslite ze i presto muzu pc objednat ? nevim jak to funguje... jestli my ty veci do objednaj nebo jak ? kazdopadne to chci objednat dnes nejpozdeji zitra rano, takze vsem moc dekuji za rady a pomoc a predevsim diky uzivateli m-pol za sestavu.

ps: a za jak dlouhou dobu pc asi dorazi ?

pc : http://www.czc.cz/ea5arof8f0h969lt3vpv502e9d/sezna m

• <OEM>, jak to napsat zkracene, je vazana na tvoje PC, kde ho nemuzes pouzit na jiné. (vestsinou se prodava jiz nainstalovany pri koupi PC/NTB)
• Zadny zmineny problém z aktivaci mit nebudes..(po vymene nalezitého HW, se reaktivuje pomoci "ID" pres tel.)

To nejsou konspirační teorie, podepsáním EULA potvrzuješ, že má M$ přístup k datům uložených na disku.

We will access, disclose and preserve personal data, including your content (such as the content of your emails, other private communications or files in private folders), when we have a good faith belief that doing so is necessary to.

Ale nějak bych to neřešil, na trhu stejně není použitelná alternativa. (co se týče her)

:puff: