Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DROP FPS

Čaute lidi mám PC za 33k nadupaný.
Neutáhne mi to ani GTA V a když jo tak s strašnýma lagama a třeba když hraji MC tak mám 900 FPS a strašně mu to laguje.
Nevíte co s tím?
Grafika: GTX 970
Procesor: i7 4790
Windows 8.1
Už jsem ho dal i do opravny ale tam mi neporadili
Chce to nějakého machra na hry a na PC.

odvšivit, zkontrolovat teploty takže zkus v nouzáku spustit mbam a adwcleaner...
poté při hraní mít zaplý HWmonitor a hodit sem výsledek s teplotama
být ujištěn, že máš všechny ovladače ze stránek výrobce pro daný Hw, nepoužívat pičovinky na stažení driveru.

Ahoj, posílám údaje z kompu, je to toto co jsi chtěl???

Operační systém: Windows 8.1 64bitový (6.3,sestavení 9600)
Výrobce systému: MSI
Verze systému: MS-7917
System BIOS: V1.9
Procesor: Intel(R) Core(TM) i7-4790 CPU @ 3.60GHz (8 CPUs), -3.6GHz
Paměť: 8192 MB RAM
Verze rozhraní: DirectX: DirectX 11