Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se nepustí napoprvé

Zdravím objevil se mi problém s PC. Čstil jsem ho a celý rozdělal, vše jsem složil jako dřív atd, vše jsem zastrčil. Ale když teď spustím počítač, tak se načítá a jak tam blikne windows, tak se znovu vypne a načítá znovu. A přitom druhém načítá se spustí i harddisk. Poznám to podle toho zvuku, dkyž se zapne...to znamená, že připrvním pokusu se harddisk nezapíná. Co má dělat? Vše je zastrčeno a nic jsem nezničil. Co by jste dělali vy? Děkuji.

Keby harddisk nesiel, tak by tam nemohol prebliknut ziaden windows. Disk funguje uz od zaciatku.

Mozes mat problem so zdrojom alebo doskou alebo kludne aj s diskom, kablom k disku (naprd kontakty, vymen kabel na test, aj napajaci aj datovy), ak to PC vypinas z 230V skus to nevypinat, ak pomoze skus vymenit knoflikbaterku na doske, do BIOSu daj defaults nech ta nie su pretakty, vo WIn si vypni restart pri zavaznej chybe nech si stihnes precitat kod tej BSOD chyby, alebo pouzi nirsoft bsod viewer a precitaj si to v nom.

Všechno jsem povytahoval a znovu zastrkal, a když jsem to dnes ráno pustil tak zase, načítal a dlouho mi na obrazovce stál ten obrázek mojí základní desky, pak to načítalo dál, začal se načítat windows, a když už to bylo, tak zčernala obrazovka, což mi dělalo normálně a potom by už měla naskočit plocha, ale místo plochy mi to zase zhaslo. Zdroj je nový a stačí na mojí sestavu bohatě.
Poté, co jsem počítač rozdělal a zase složil, tak je rozdíl ve spouštění v tom, že při načítání mi na obrazovce dlouho stojí ten obrázek základovky MSI, vždy to tam jen probliklo, že jsem si ani nestihl ten obrázek prohlédnout. V PC se nic nezlomilo a vše jsem vrátil tam, kam jsem měl. Nedělal jsem to poprvé, je to pro mě už rutina, tak právě nechápu, co se těď stalo.