Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nano SIM

Zdravím.Nedávno som si zakúpil Iphone 5 a je potrebné aby som mal orezanú kartu SIM z klasickej na Nano.Kartu mám od orangeu.Mám 14 rokov a je možné aby mi ju orezali,alebo treba mať nejaké doklady?Ďalkujem.

Znám lidi, co si ty simky zmenšovali nůžkama doma (a vše fungovalo)...

Pokud se do toho pustíš, DEJ SI POZOR na velikosti (nevím jestli existují ještě nějaký nano, micro, atd..)..

Věřím že na youtube taky něco bude.

Avšak asi nejlepší možnost bude zajít do obchodu, ale vsadím se, že budou chtít zaplatit :-)

(před 2 lety jsem chtěl od o2 vyměnit zničenou simku a chtěli 200 kč).

Stříhání/ořez viz: https://www.google.cz/search?q=classic+sim+to+nano &espv=2&biw=1600&bih=799&source=lnms&tbm=isch&sa=X &ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIz5KPvsKpxwIVoodyCh2ViwEB#tbm =isch&q=cut+nano+sim