Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr klávesnice

Dobrý den, chci si koupit klávesnici k PC, na pc hraju hry typu Dota,CS,a další strategie...
Limit do cca 500+-
Chtěl bych podsvícenou protože jsem celkem noční živel.
Děkuji

Mel jsem podobny pozadavek cca. pred rokem, vyzkousel jsem snad desitku klavesnic a bylo to opravdu hrozne, dostal jsem se az na 1.200 Kc a opravdu to neslo. Nakonec jsem zjistil, ze bych musel investovat skoro 2.000 Kc, aby to bylo k necemu a tak jsem od podsvicene ustoupil a koupil bilou Fujitsu za necelych 700,-.

Tu CM Storm, co ti tu doporucuji tenkrat jeste nemeli, takze mozna tu, zkus se nejprve dohodnout s prodejcem na moznosti vraceni v pripade, ze nebude vyhovovat, ja se tak dohodl tehdy v CZC. Pozadovali jen nijak neposkodit, jak klavesnici, tak obal, coz jsem splnil.

Moje milovaná Microsoftí klávesnice za relativně ucházející cenu skladem. ::) Že já sem lezu, teď mám brouka v hlavě, jestli ji nevzít. Kamarád ji kupoval kdysi za 160, já na jeho doporučení o pár týdnů později za 220 a teď za ni chtějí 300 i víc. U svého počítače mám mechanickou podsvícenou za 3 000, ale tohle je z mých zkušeností náhrada legendární Logitech Deluxe 250, která vydržela snad všechno.

No,

koupil jsem si klávesnici asi za 100 korun, protože jsem nervák a občas do ní prostě bouchnu.,..

Klávesnici mám rok, je v pohodě, není ošoupaná ani nijak zničená od používání. Kupovat podsvícenou klávesnici je podle mě kravina, k čemu?

Počítač používám pár let a vím, kde je jaká klávesa i poslepu. - Jo, a neučil jsem se její rozložení :-D

Klávesnice je značky GENIUS.

Ale chápu, že někteří musí mít "to co je hezké" :-)

Já mám na stole lapmičku z Ikey, otočenou nahoru na stěnu za monitorem. V ní 7 W úsporná žárovka, postačí i LED do 2W.
Ty podsvícený klávesnice jsou často modrý a je to vcelku agresivní na oči. Synovec si takovou pořídil, když na tom makám, stahuju na tom to podsvícení, protože to je fakt nepříjemný, krom písmenek jsou podsvícený nějaký další prvky na klávesnici a skrze ně to dost svítí. Nelze to však paušalizovat, ale určitě je třeba to při výběru zohlednit.

pokud se nejedna o malou firmu, tak tam si moc vybirat obvykle nemuzes, pokud nejsi zrovna CEO. ;-)

ja doma taky puvodne vybiral cernou s podsvetlenim, nebot na noc je to jeste lepsi nez bila, bez podsvetleni mit cernou je podle meho za trest, ale jak uz jsem psal v rozumne cene jsem nic slusneho nesehnal, tak jsem sel zase do bile, kterou jsem nastesti sehnal vybornou Fujitsu a jsem moc spokojeny.