Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win 10

zdravim
naistaloval jsem si windows 10 a nefunguje mi žádná hra všechny se sekaj, tak jsem se šel podivat na grafiku popřípadě aktualizovat a zjistím že moje grafika Nvidia je pryč nevím co mám dělat prosím o radu

To jsou přistěhovalci, taky mám zkušenost. Akorát jsem došel domů, podívám se doleva, doprava, nahoru a dům fuč. Proto jsem se rozhodl pomoct se ziskovou organizací červený kříž, kde dělám již 7 let a navíc mám na to doktorát, dále mám doktorát na zdraví, sebevědomí a uschovávání věcí. Dělám přednášky po celém světě ve všech jazycích, vystudoval jsem jazykovku a mám z ní též doktorát. Kdyby jsi měl zájem pošli textovku. :-)

o tý moznosti se vrátit do 8.1 vím ale chtel bych to rozchodit na tech win10 pokud po nepůjde ani s tím co ted stahnu tak se radsi vrátim zpět. Jo a ještě dotaz když se vrátím zpět na 8.1 tak mi tam zůstanou všechny osobní soubory ? nebo je lepší zalohovaní ?