Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno upgrade gpu do 5300kc

Dobrý den chtěl bych upgradovat svoje pc o novou grafickou kartu.
Cena upgrade By měla být do 5300kc.
Konfigurace pc je následující:
Cpu:Intel Core I5 2500 Socket LGA1155
Gpu:MSI R7770 1GB DDR5
Ram:8GB 1333Mhz Kingston HyperX Fury
Zdroj:Seasonic SS-400ET F3Bronze 80+
Rozlišení:1920x1080

Zatím můj výběr je:
https://www.alfa.cz/product.php?eid=10514007K0BVDZ E2F17

Dále bych se chtěl zeptat jestli nebude potřeba nový zdroj.
A zajímalo by mě jaký bude nárust výkonu a proti stávájící gpu

děkuji za reakce myslíte si ze je to dobrá koupě gpu do těch 5300kc a na jaké detaily by mi jely hry vím že je to hra od hry ale tak cca
a výměna cpu není potřeba nebo je aby cpu stíhal
a zdroj bude stačit tenhle: https://www.alfa.cz/product.php?eid=10514008O0V41N LU82
je to 500w seasonic nebo mam vzít nějaký kvalitnější jestli nebude stačit ani ten 500w seasonic můžu vás poprosit o zdroj do 2000kc

Grafiku a zdroj mam doma jsem nadmíru spokojeny ale mam 1 problem při hraní nenáročných her se mi sekne pc a pomůže jen reset a jednou se sekl pc a na monitoru byla zelena obrazovka a u Grand theft auto v na high a dayz a fifa 15 to neděla dělá to například u hry Grand theft auto San Andreas,Brawlhalla,Rocket League, podotýkám že všechny uvedené hry jsou originál