Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 - nefunguje vyhledavani

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli má někdo stejný problém jako já. Je to cca 10dní co jsem si nainstaloval win 10. Všechno je v pohodě, ale vyhledávaní někdy nefungujne, prostě je tam animace hledání, ale i po dlouhé době nic nevyhledá. Otázka je jestli je to jen u mě, nebo stím má taky někdo problém popř. řešení.
Díky tm.
Zmena predmetu, pôvodne: Windows 10. Poslednu dobu sa kazdy treti dotaz vola Windows 10 :) (MM..)

Zdravim jestli jeste porad potrebujes spustit to hledani tak udelej nasledujici.
-> klikni na liste na logo windows
-> klikni na Vsechny aplikace
-> Scroll az dolu na pismeni W
-> Rozklikni slozku Windows PowerShell
-> pravim klikni na Windows PowerShell
-> Spustit jako srapvce
V modrem zobrazenem okne napis toto:
PS C:\WINDOWS\system32> Get-Process (zmackni ENTER)
Zobrazi se ti seznam bezicich procesu
Najdi proces s nazvem -> SearchUI (hned vedle na leve strane je cislo, to si zapamatuj)
Opet napis dalsi prikaz:
PS C:\WINDOWS\system32> Stop-Process "sem dej to cislo co sis mel zapamatovat, bez uvozovek!" (zmackni ENTER)
Nyni se ti restartuje SearchUI (Cortona) a opet ti vyhledavani funguje ;-)