Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaky program na teploty

Dobrý den.
Mám program AIDA64 EXTREME a ukazujou mi snimače teploty kterým moc nerozumím, u speedfan to je uplně nesmyslné :D není nějaký program, aby vam to ukazal přesně ? abych tomu rozumněl, aby to bylo napsané normalně jako procesor jako mužou byt i zkratky jako cpu, ale aida mi ukazuje např: GPU Dioda ..... jako ano bude to grafika ale co je to dioda a to tam mám 3 krát a tak , prosím poraď te. :/

GPU je grafika. Dioda je v tomto pripade teplotny senzor.
V speedfane si vsimaj hlave hodnoty "core", to je najpresnejsie. Zbytok zavisi od toho kde to je umiestnene a ci to je vobec zapojene, nejaky program nemoze vediet kde cinan zrovna na tvojej doske umiestnil snimac (diodu). Preto su tam napisane tie udaje so vseobecnymi nazvami.