Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 10 je pomalý a blbne grafika

Zdravím, tak jsem na svém notebooku HP compax nx6325 nainstaloval win 10 a pc se celekm dost seká, a blbne grafika, jako napříkad: Když si s někým píšu na fb, chat na chvíli zbělá, v newsfeed mizí kusy fotek a místo nich je bílo, neustále se mi obnovují ( zmzí a objeví se)dole ikonky vedel startu, a když píšu tento text,musím třeba přejet kurzorem po slově, aby se zobrazilo. Moje sestava: AMD turion 64 X2 TL-60(2 ghz) ati radeon xpress 1150. RAM 3 GM. Také jsem si všiml ( fotka) Dříve 128, nyní 0 a ten název? 20521-fdsfsd-png

Alebo niekedy moze fungovat toto: stiahnes si nejake aktualne ovladace z download# pre Win10 (bity podla toho jake mas), skusit tie pre mobility radeon alebo
Spustis to nech sa to rozbali niekam do zlozky (zlozku si zapamatas)
Zo spravcu zariadeni ides na grafiku a na nu pravy klik vlastnosti zmenit ovladac - a nalistujes mu rucne zlozku kam siu rozbalene tie ovladace a tam v nejakej zlozke legacy. Ak tam neni legacy tak stiahni iny AMD balik.

Dalsia moznost je skusit nejake modifikovane (t.j. ne oficialne ptz oficialne neexistuju) Win8.1 ovladace pre ten xpress 1150, napr. http://forums.guru3d.com/showpost.php?p=4609925&po stcount=15

Normalny clovek ale nebude cpat Win10 ta tak stary notebook, ale bude pouzivat tie visty co tam boli, a ku ktorym ma asi aj legalnu licenciu (nalepka naspodku)

Mě se stalo to samé na 8.1. ovladače zastaralé nešly stáhnout Microsoft to sváděl na výrobce Pc a naopak. Nakonec přes IT kluky v Alze mi to na dálku spravili tak, že některé ovladače zakázali a pak to šlapalo a vykřičníky u zařízení PC zmizely.. No je to šílené samo to stálo peníze teď nechci W10 ani zadarmo a už vidím jak se mi sami stáhnou do PC aniž by se někdo z Microsoft zeptal jestli ano nebo ne a mě to bude zase stát ta oprava peníze, protože ovladače nejsou ke stáhnutí nikde všude zastaralé nebo na jiný OS starší.