Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win98 - vypalování DVD

Něco z prehistorie... (nekamenujte mně), ale mám dotaz zda se dá ve Win98 zazálohovat a následně vypálit filmové DVD (např. postupem DVDFab decrypter + DVDshrink +ImgBurn). Není mi jasné zda se dá ve Win98 najednou zapsat iso o velikosti např. 4GB.

Otázkou je, jak se k tomu bude DVDFab chovat v okamžiku grabování.
DVDShrink vytváří soubory velké asi 1GB, coz je možne i na FAT32.
Teoreticky (pokud to jde) by mohlo stačit i zkopírování adresáře VIDEO_TS (u DVD bez ochrany) a nasledné vypálení přes DVD Video projekt