Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX 980 Ti SLI

Zdravím,

před pár dny jsem tu psal dotaz ohledně stavby PC mého kamaráda. Rozhodl se pro rozlišení 1440p a GTX 980 Ti, ale teď přišel s tím, že chce 4K a dvě GTX 980 Ti. Mě to přijde jako nesmysl, ale jsou to jeho prachy a jeho věc. Nebudu tu rozebírat, jestli se to vyplatí nebo ne, ale chci se zeptat. Bude tomu stačit i7 5820K (případně i7 5930K)?

Díky

Ja osobne mam dobre skusenosti zo znackami zdrojov ENERMAX a CORSAIR. Ano vacsina ludi tu pise ze aj SEASONIC su dobre ale ja osobne nemam ziadne skusenosti s touto znackou.
Takze bud:
ENERMAX: https://www.alza.cz/enermax-erx730awt-revolution-x t-730w-gold-d507525.htm
alebo
Corsair: corsair-rm750i-d2670521.htm
Neviem aky ma ten tvoj kamarat ostatne komponenty ale tak 700 Watt by mal vpohode stacit a js rezervou

Stejnou jak já. Asus SABERTOOTH X99. Pokud znáte nějakou lepší pro SLI, tak doporučte. Já mám jen jednu g.k. a já jsem s ní spokojenej a tak se rozhodl, že ji vezme taky, ale jak říkám, pokud znáte lepší pro SLI, tak budeme rádi za rady.

• Deska je na SLI vhodna:
1) Pri pouziti SLI ma mezi <PCIe_1> a <PCIe_2> dostatecne mista, coz umozni korektni chlazeni.
2) Deska mu podporuje SLI v profilu x16/x16
TiP~At pouzije 2x SLI mustek ;-)

Zdroj, bych doporucil minimalne <750W Platinum 80+>, osobne nechavam "+25%" W k maximani zatezi v LOAD, ony zdroje maji ruznou stabilitu pri LEVELU zateze, tak jak jeho teplota, hluk.

• MONO vs DUBLE SLI mustek:
[img=http://www.legitreviews.com/wp-content/uploads/2013/08/evga-pro-bridges-300x245.jpg]http://www.legitreviews.com/wp-content/uploads/201 3/08/evga-pro-bridges-300x245.jpg[/img]
• <1000W> je spis na "TRIPLE SLI", na 2x GPU staci tech 750-800w s rezervou (kuprikladu OC)
"SLI" jak "CROSSFIRE", mi pod rukama proslo opravdu hodne, tak kdyby potreboval poradit hloubeji, jak z nastaveni nebo jinym technickym problémem, muze me zkontaktovat klidne pomoci zpravy :-)