Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung (fake) a přehrání SW

Dobrý den,
mám kopii Samsungu Galaxy S5 a potřeboval bych poradit, jestli se dá rootnout a přehrát software a kde by se dal sehnat, protože mi to pořád vyhazuje nějakou chybu s google.apps.store, že přestává pracovat a přád dokola a hlavně, když najedu do google store. Kdysi jsem si už takhle hrál s HTC, ale nevím jestli se dá použit na činu stejný postup jako třeba na originál. A root tam není, podařilo se mi dotoho stáhnout nějakej root checker. Zatím díky za odpověď.

jestli se dá použit na činu stejný postup jako třeba na originál

na 99% ne, je v tom jiny hardware.

jestli se dá rootnout a přehrát software

na root vyzkousej obecne postupy, asi tam bude neupraveny android, takze by neco obecneho fungovat mohlo, prehrat ROM spis ne.