Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pípání HDD

Dobrý den, pípalo mi cosi v case, tak jsem hledal příčinu, vyndal jsem disk, dal k němu ucho, je to harddisk, když se na něj něco ukládá, pípání je rapidnější,
harddisk jsem projel přes CrystalDisk info, zdá se být vpořádku, nevíte čím to je ? popř. jak to vypnout ?

je to starší HDD 200 GB , stejně už uvažuji o koupi nového, ale to pípání mě zaráží, díky

Právě tohle je pípání, jako ze system speakeru, chápu že disk něco takového nemůže mít, ale rovněž moje deska nemá speaker a zvuk odtamtud nevychází,
vychází z HDD, v kterém dodatečně i nějak lupe, při každém lupnutí to pípne