Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí úložiště je příliš malé.

Dobrý den, mám mobil lenovoA328 a v poslední době se setkávám s problemem že chci stáhnout např hru a píše mi to že v externím úložišti je málo místa, přitom když se podívám v mobilu na kartu je tam víc jak 5 GB , a když dam aby se mi místo externího úložiště přenášeli věci do interního tak mě píše když stahuju třeba 30 MB soubor že mám taky málo místa přitom je tam víc jak půl giga, TK prosím o nějakou řadu nebo návod jak to vyřešit, děkuji mockrat

Karta není externí úložitě. Mobil má Interní paměť, externí úložiště a pak kartu.
Hádám, že sis aktualizoval Android na 4.4.nebo 5. Tyhle verze na rozdíl od staršího Androidu v podstatě neumí používat externí kartu (mimo ukládání hudby, fotek apod.). Není možné na kartu přesouvat aplikace apod.