Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je lepší Windows 7, nebo Windows 8.1 ???

Dobrý den, v práci máme Windows 7, tak bych ho chtěla i doma. Servisní technik mi doporučil Windows 8.1 - je prý stejný jako Windows 7 a navíc je prý rychlejší (win 8 nebyl oblíbený, tak ho prý opravili na ten win 8.1 a ten už je prý o.k.). Je to pravda? Nepozná běžný uživatel rozdíl v uživatelském prostředí win 7 a win 8.1 ? Pokud tam nějaké rozdíly jsou, nechala bych si raději nainstalovat tu sedmičku. Předem moc děkuju za vaše zkušenosti a rady. Hezký den.

Nepozná běžný uživatel rozdíl v uživatelském prostředí win 7 a win 8.1 ? Pokud tam nějaké rozdíly jsou

• Rozdily tam jsou a to podstatné, jako casto zminovana nabidka <START>, nebo <METRO>, ale da se na to zvyknout, nekdo si zvykne rychle nekdo nikdy.

TiP~Pred instalaci, zajdi do nakého obchodu s elektronikou, kde tento systém vyzkouset na vlastni kuzi :-) , existuje i Windows 10.

Děkuju všem. On mi právě ten technik po telefonu říkal, že ten Windows 8.1 je se STARTEM, a že nepoznám rozdíl oproti WIN 7.. Takže když tam bude start, tak je to opravdu stejné jako WIN 7 ??? Cenově je to pro mě o půlku levnější, vysvětloval mi proč, ale to už neumím "přetlumočit"....

Oba dva systémy jsou srovnatelné. Rychlost OS se neměří,rozhodující je jeho stav. Pokud si systém hlídáš,neinsaluješ tam zbytečnosti (zrychlovače,tolbary,čističe),tak rozdíl nepoznáš.Ale pokud chceš volbu,tak W8.1