Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak odstranit soubor .dll

tento web se mi začíná líbit poznal jsem to že to už je 3tí dotaz:-D

ale vraťme se k probému Potřeboval bych odstranit jeden program, který ma za sebou .....dll
je asi chráněn proti smazání nebo co ale já bych ho i přes to chtěl mít pryč z počítače protože zabírá hodně místa na disku

Nevíte prosím jak nebo jaký program by mi pomohl?
Díky:-)

jj vím zhruba nic hroznýho:-) díky toto je fakt good web napíšu o pomoc a zaa chvilku už se někdo ozve ste dobrý jo a na oplátku jestli chcete tak vám dám váš banner na moju stránku jen mi ho tu dajte nascriptovaný a jeto