Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 10 - problém s upgrade (obnovování vaší předchozí instalace Windows)

Ahoj,
stáhl jsem tu upgradovací utilitku na Windows 10 od Microsoftu, instalace se normálně stáhla, aktualizovalo se to, prověřilo. Systém běžel na Windows 7 - 64 bit.
Pak začala instalace a seklo se to na 9%. Trvalo to asi dvě hodiny, tak jsem notebook natvrdo vypnul.

Po dalším zapnutí počítače to ukazuje už jenom "Obnovování vaší předchozí instalace Windows" a točí se kolečko. Půl hodiny a nic.
Nejde spustit nouzový režim (F8 nereaguje).

Nějaký nápad jak to řešit? Mám to zkusit nechat do noci, jestli se to probere? Je nějaká možnost jak tu instalaci přerušit, aby se zase načetly "sedmičky"?

Díky za rady všem.

ak ti nefunguje ani nudzovy rezim tak Windows 7 tam uz nedas tak aby si to mal ako predtym.
Ostava ti uz len zalohovat si svoje data z toho disku (tak ze vyberies ten disk a das do ineho PC) a potom preinstalovat Windows z RECOVERY particie co mas od vyrobcu tvojho notebooku.