Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win10 - aplikace "POŠTA"

Dobrý den.
V aplikaci Pošta bylo původně nastaveno: stahování mailů jen "za poslední měsíc" - aplikace si tedy stáhla jen (doručené i odeslané) maily maximálně měsíc staré.
Toto nastavení jsem tedy změnil na "kdykoli" - aplikace si tedy z mé schránky dostáhla i ostatní (tzn. všechny) doručené maily.
Problém je ale v tom, že se tak stalo pouze ve složce "doručená pošta" - ve složce "odeslaná pošta" aplikace zobrazuje stále jen maily, které jsem odeslal nanejvýš před měsícem.

Poraďte prosím jak v aplikaci "Pošta" docílit zobrazení všech doručených i všech odeslaných mailů z mé pošt. schránky.
Díky

Jasně já se podivuji na co hromadit maily?? To jako 16 let starej mail je nějak duležitej??
Mě deně chodí 100 spamu z 3 mail adres, tak je určitě budu někde skladovat.

Ad Gilhad, ano písemka... mě je 41 let pro informaci!

Existuje Skype,Icq a spol, tak nevím co bych asi řešil po zastaralém e-mailu že.

Dost dulezitej na to, abych ho hledal a nasel. A aby par lidi ocenilo, ze jsem to byl schopny dohledat, protoze se to velice hodilo i letos.

Spamy neskladuju, i kdyz nektere by za to mozna staly :)

To, ze ty nevis, znamena jen, ze mas nedostatecne znalosti, nic vic. Cena diskoveho prostoru je smesna, cena informaci naopak roste. Ted zrovna po tom zastaralem emailu, v jeste zastaralejsi cestine, v psane forme, co je urcite jeste mnohem vic zastarala, resim zakazku za 1.5 milionu korun (ano, penize jsou jiste take zastaraly koncept). Patrne nakonec bude uzavrena podpisem na papiru (extra zastarala vec, uz pred 5 tisici lety to pouzivali nejaci cinani).

Holt jsem proste vykopavka, co pouziva zastarale technologie ... jen by me zajimalo, jak bys z toho super-duper Skypu lovil veci z roku 1999 :-)