Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem složka microsoft frontpage?

Ahoj lidičky, chtěl bych vás požádat o radu jestli nevíte , nebo jak zjistím k čemu slouží složka C:\Program Files\microsoft frontpage!
Byla tam už když jsem si PC koupil, s offici nemá nic společného, ty mají vlastní složku. Sama obsahuje jen složku "version3.0", ta další složku "bin". Tyto složky jinak nic neobsahují ale když je chci smazat jakožto že jinak jsou prázdné, nelze, protože prý je používá jiný program nebo uživatel. Jiný uživatel přihlášený není a žádné programy kromě vlastních windows XP SP2, firewallu a antiviru neběží. Nevíte někdo co by složka mohla být zač?

muj system nikdy nevidel office ani fp ani nejake iis rozsireni a presto to tam mam :-) tohle uz se vytvari zrejme pri instalaci winu.

smazat to nemuzes jelikoz nejsi nejen vlastnikem ale nemas na to i prava :)svrbi me prst je prevzit a maznout - no uvidim jeste se rozmyslim :)

EDIT: a ted koukam ze stejne opravneni maji i dalsi microsofti "systemove" "sluzby" trebas Photo Story 3 for Windows :))